Dostawa galanterii w naszym sklepie Rzeszów

Dostawa galanterii w naszym sklepie Rzeszów

Dostawa produktów Wittchen

Chcieliśmy poinformować o naprawdę dużej dostawie produktów firmy Wittchen. Serdecznie zapraszamy do zaglądania na strony naszego sklepu. Jeśli w ostatnim okresie można było narzekać na ilość oferowanego towaru, tak teraz wybór jest naprawdę ogromny. Najlepiej się przekonać odwiedzając nasz sklep. Zapraszamy.

Nowe produkty – LightLine

Z przyjemnością powiększamy asortyment portfelik.pl. Właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty szereg produktów firmy Bogusław sc. Liczymy, że galanteria skórzana tego producenta spotka się z ciepłym przyjęciem przez klientów. Seria LightLine to skóra najwyższej jakości i naprawdę szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia wybranych produktów.

Krokodyle w portfelik.pl

Wakacje się już skończyły, a my wzięliśmy się ostro za powiększanie naszego asortymentu. Po produktach ozdabianych kryształami Swarovskiego proponujemy teraz nową kolekcję firmy Wittchen. Mam tutaj na myśli Croco – produkty z tej kolekcji charakteryzują się skórą stylizowaną na wzór krokodyla. Oferta ta spodoba się przede wszystkim tym, którzy pragną się wyróżnić z tłumu. Jednocześnie informuję, że jest to kolekcja limitowana.

Witamy kryształy Swarovskiego

Bardzo mi miło poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty produktów zdobionych kryształami Swarovskiego. Jest to szczególnie miła wiadomość dla Pań, które lubują się w tego rodzaju ozdobach. Która kobieta nie słyszała o Swarovskim i jego kryształach… Jeśli jednak: Zapraszam na krótką lekcję historii…

Daniel Swarovski urodził się w 1862 roku w Austro-Węgrzech – w Bohemii, która była centrum wytwórstwa szkła i kryształów . Swarovski od wczesnych lat dzieciństwa zafascynowany był pięknem kryształów. Nie bez wpływu na jego zainteresowania był jego ojciec, który zajmował się właśnie ich obróbką. W 1982 roku Daniel Swarovski rozpoczął swój marsz po sławę i majątek – opatentował maszynę do automatycznej obróbki kryształów. W roku 1895 Daniel Swarovski wspólnie ze szwagrem Franzem Weis i Armandem Kosmann założył w wiosce Wattens w austriackim Tyrolu własną fabrykę. Od tej pory rozpoczęła się nowa era dla wszystkich zafascynowanych pięknem kryształów…

Aktualnie grupa Swarovski zrzesza takie marki jak:

  • Tyrolit – producent szlifierskich i tnących narzędzi,
  • Swareflex – producent szklanych elementów odblaskowych zwiększających bezpieczeństwo ruchu drogowego,
  • Signity – producent najwyższej jakości precyzyjnie szlifowanych kamieni jubilerskich naturalnych i syntetycznych,
  • Swarovski Optik – producent lornetek, teleskopów itp.

Jak widać kryształy Swarovskiego znalazły wiele zastosowań. Największe wrażenie jednak w dalszym ciągu robią tam gdzie gołym okiem widoczne jest ich piękno i blask. Mamy nadzieję, że kolekcja Swarovskiego dostępna w portfelik.pl spełni oczekiwania najbardziej eleganckich i spragnionych odrobiny luksusu kobiet.

Neseser z zamkiem biometrycznym Hongda BC910C

Tak jak obiecałem tydzień temu właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży kolejną wersję ekskluzywnego nesesera z zamkiem na odciski linii papilarnych. Model oznaczony jako BC910C jest większy od poprzedników, wykonany z czarnej skóry. Idealna propozycja dla tych, którzy szukają naprawdę dużej teczki, mogącej pomieścić ogrom dokumentów.

Pierre i Roncato w portfelik.pl

Oferta portfelik.pl jest sukcesywnie rozszerzana. Jakiś czas temu wprowadziliśmy artykuły firmy Pierre. Niestety nawał pracy znowu spowodował, że informacja na blogu pojawia się dopiero teraz. Pierre to szeroka gama walizek, aktówek, toreb na laptopa, teczek.

Aktualnie wprowadzamy do naszej oferty również produkty włoskiej firmy Roncato. Jest to przede wszystkim najwyższej jakości bagaż podróżny. Wydaje nam się, że oferta walizek i toreb podróżnych zadowoli teraz najwybredniejszych klientów. Na poniższym obrazku przedstawiamy walizki tej firmy:

Jednocześnie zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach. W najbliższym czasie liczba produktów dostępnych w naszym sklepie będzie rosła w naprawdę szybkim tempie. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

O dostępności produktów słów kilka

Specyfika sklepu internetowego sprawia,  że nieuniknione są sytuacje, kiedy po złożeniu przez klienta zamówienia okazuje się, że wybrany produkt nie jest dostępny. Co wtedy? Jak my się zabezpieczamy przed takimi sytuacjami? Chciałbym odpowiedzieć na dwa powyższe pytania, żebyście Państwo wiedzieli, że podchodzimy do tego typu sytuacji bardzo poważnie. Zacznę może od kwestii nr 2.

Na początku od razu zaznaczę, że wolę żeby w naszym sklepie były widoczne jedynie te produkty (kolory produktów), które jesteśmy w stanie bezproblemowo zdobyć i niezwłocznie wysłać. Zauważyłem, że wiele sklepów nie zwraca na to większej uwagi i nie “zdejmuje” towaru, który nie jest dostępny u producenta/dostawcy.  Zastanawia mnie jaki % zamówień muszą odwoływać i jak się wtedy tłumaczą. Chcąc uniknąć takich nieporozumień w portfelik.pl staramy się na bieżąco usuwać/wstawiać produkty. Niestety nie zawsze udaje się uniknąć wpadek i kilkukrotnie zdarzyły się przypadki zamówień, których nie byliśmy w stanie zrealizować w akceptowalnym czasie. 

W takich przypadkach, oczywiście jeśli klient nie zaznacza, że interesuje go tylko i wyłącznie ten model,  oferujemy produkty podobne, sami staramy się je wyszukać i zaproponować.  Zazwyczaj  klienci decydują się i finalizują zamówienie. Nie jest to oczywiście regułą, ale można dojść do wniosku, że warto wyświetlać niedostępne produkty. Czy słusznie? Moim zdaniem nie. Uważam nawet, że jeśli miało by to być celowe działanie, byłoby to nieetyczne. W końcu każdy czuł by się chyba oszukany jeśli wszedł by do cukierni, poprosił pączka, którego widzi i usłyszał “niedostępny”:).