Wittchen Italy 21-1-262 - mini recenzja

Wittchen Italy 21-1-262 – mini recenzja

Na początek chciałam zaprezentować portfel firmy Wittchen z kolekcji Italy nr 21-1-262. Nie przypadkowo zaczynam od właśnie tego modelu. Był to nasz pierwszy sprzedany produkt. Przy okazji pozdrawiam Pana Macieja:)

Jest to wymarzony portfel dla ludzi, którzy posiadają wiele kart różnego rodzaju. Czternaście miejsc na karty kredytowe zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Wielkość portfela nie budzi zastrzeżeń. Bez problemu zmieści się w nim dowód rejestracyjny samochodu. Na temat wykonania nie będę się rozpisywała – marka Wittchen mówi sama za siebie. Portfel szyty jest – tak jak inne produkty z kolekcji Italy – z najwyższej jakości włoskiej skóry cielęcej.

To były konkrety – teraz dodam moje wrażenia. Uważam, że Dla kobiety znalazłyby się ciekawsze propozycje – w moim odczuciu krój tego portfela pasuje typowo dla mężczyzn . Z tego powodu w sklepie przypisaliśmy go do kategorii portfeli męskich. Osobiście wolę portmonetki także jeżeli o mnie chodzi to odpada zdecydowanie:) I ta przezroczysta koszulka tak usytuowana, że zdjęcia ukochanych byłyby troszkę schowane. Jedynie co mnie może przekonać do tego typu portfela to… kolekcja Comfort. Ten sam model w tej kolekcji jest naprawdę słodki. Może to brzmi dziwnie w odniesieniu do portfela ale naprawdę skóra w produktach Comfort jest inna niż do tej pory widziałam. Jest mięciutka, a kolory specyficzne. Odbiegłam troszkę od tematu – w końcu miałam opisywać model 21-1-262… Zakończę ten opis tak: mężczyznom polecam ten portfel z czystym sumieniem, paniom radzę szukać dalej.

Uzupełnieniem tego opisu niech będzie ta seria zdjęć.

Wakacyjna obniżka cen bagażu Wittchen

Z przyjemnością informujemy, że od 2 lipca do odwołania trwa promocja na bagaż firmy Wittchen. Teraz eleganckie torby podróżne i walizki w jeszcze niższych cenach. Serdecznie zapraszamy.